O mnie

about_me

Jestem dietetykiem sportowym z wieloletnim doświadczeniem nie tylko jako dietetyk, ale również jako zawodowy sportowiec. Ponad 10 lat treningów sportów walki, Wiele tytułów mistrzowskich na poziomie amatorskim dały mi ogromną wiedzę na temat treningu i żywienia sportowców zwłaszcza w sportach walki. Jestem również wyspecjalizowanym dietetykiem z zakresu dieto-terapii.
Prowadzę sportowców nie tylko w zakresie żywieniowym, ale również treningowym zarówno w okresie off season jak i okresie startowym.
Przed podjęciem współpracy koniecznie zrób badania mające na celu określenie stanu zdrowia, oraz ułatwiające ułożenie odpowiednio dobranej suplementacji i planu żywieniowego.

Cennik

Usługa Cena
Pierwsza konsultacja 150 zł
Każda następna konsultacja 100 zł
Wizyta kontrolna 100 zł
Jadłospis 7 dniowy 150 zł
Jadłospis 14 dniowy 250 zł
Stała współpraca dietetyczna 400 zł / miesiąc
Stała współpraca dietetyczna sportowca 650 zł / miesiąc

1. Konsultacja żywieniowy dzięki której będziemy mogli wspólnie ustalić jakie będą założenia dietetyczno-suplementacyjne. Po takiej konsultacji będę mógł:

   a) Pokierować Cię w jakim kierunku będziemy zmierzać aby osiągnąć ustalone wcześniej cele dietetyczno-treningowe
   b) Omówimy najczęściej popełniane błędy żywieniowe i suplementacyjne
   c) Dopasujemy odpowiedni program żywieniowy oraz suplementacyjny pod indywidualne potrzeby
   d) Edukacja żywieniowa

Jesteśmy po konsultacji, podjęliśmy współprace i co dalej?

2. Badania Podstawą do oceny faktycznego stanu zdrowia metabolicznego są badania diagnostyczne krwi oraz moczu ( jak przygotować się do badań sprawdź!) Analizując wyniki tych parametrów jesteśmy w stanie dokładnie określić w jakiej kondycji jest nasz organizm. Dla osób wykonujących badania w EOS RC 20% rabatu na Panel podstawowy jak i Pro.